Menu
 • türkçe    english    russian   
 • PASİFİK FITNESS & SPA CLUB markası, 2001 yılında Tarkan DUYMAZ tarafından oluşturulmuş ve ilk şubesi ETİLER’ de açılmıştır. Kuruluşunun hemen ardından, kısa süre içinde, beş yıldızlı otellerle SPA ve Spor Merkezlerinde konsept çalışmaları yaparak, sektördeki yerini almıştır. PASİFİK markası, İstanbul’da, kiralama yöntemi ile SPA işletmesi yapan ilk isimdir. SPA ve Fitness sektöründeki ihtiyaçları tespit ederek, müşterilerinin ve iş ortaklarının beklentilerine en üst seviyede cevap verebilmek için yapılanmasını her geçen gün güçlendiren PASİFİK firması, İstanbul ve yakın çevresinde sekiz ayrı noktada faaliyetlerine devam etmekte ve İstanbul dışındaki yeni projelerle de şube sayısını arttırmaktadır.

  2015 yılı Mart ayı itibari ile ŞİŞLİ BOMONTİ ANTHILL RESİDENCE karşısında faaliyete geçen PASİFİK GURUP GENEL MÜDÜRLÜK binası tüm işletmelerin merkezidir.

  Vizyonumuz

  Kaliteli hizmet anlayışı ile yurt içinde hizmet ve kalitede lider, sektöründe bilinirliği yüksek bir işletme olmak ve yurt dışında etkinlik sağlayarak, uluslar arası kalitede, hizmet üreten SPA denince akla gelen tek merkez olmaktır.

  Misyonumuz

  Mutlak müşteri memnuniyeti çerçevesinde, misafirlerimize kaliteli ve huzurlu bir dinlenme ortamı sağlamak, Spa sektöründe öncü bir konuma yerleşmektir.

  Kalite ve Hizmet Anlayışımız

  Pasifik Fitness & Spa Club, müşterilerinin talep ve beklentilerini karşılayacak şekilde eksiksiz hizmet vermeyi ve hizmeti sürekli kılmayı kalite politikası olarak belirlemiştir. Hizmet sunum mekanlarımızın teknik ve fiziki alt yapılarını, en iyi hizmeti sunabilmek adına, uluslararası standartlar doğrultusunda revize ediyoruz. Personellerimizin tamamı 608 saatlik Milli Eğitim Bakanlığı onaylı masaj sertifikasına sahiptir. Kurumsal yapımız ve vizyonumuz gereği bununla da yetinmiyor, kurum içi eğitimlerimizle personelimizin mesleki bilgi ve becerisini sürekli olarak güncelliyoruz.Temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu noktada edindiğimiz bilgi, birikim ve becerilerle, SPA sektörünün hizmet ve kalite anlayışı kurallarını yeniden yazıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi buna şahit olmaya davet ediyoruz.

  • Tarkan DUYMAZ - Yönetim Kurulu Başkanı

   SPA sektöründeki ilkleri hayata geçiren ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek uygulama alanı yaratan DUYMAZ, Türkiye'de, Tui-Na masajını ilk uygulayan, Türkiye'ye Uzakdoğulu ilk resmi terapisti getiren ve PASİFİK markası ile İstanbul'da kiralama yöntemi üzerinden ilk SPA işletmesi yapan isimdir.Tarkan DUYMAZ, lisans eğitimini, Marmara Üniversitesi Sağlık Eğitim Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü'nde, Yüksek Lisansını Marmara üniversitesi İşletme Yönetimi üzerine tamamlayarak doktora tezini ‘’TUINA masajı ve UZAKDOĞU masajlarının 2020 yılına kadar TÜRKİYE’de ki yeri ve önemi’’ adlı konu üzerine vererek 2003 yılında PASİFİK markasının temellerini atmıştır. PASİFİK firması dışında, TD Atlas Ltd. Şti.'nin de sahibi olan DUYMAZ, PASİFİK GURUBA bağlı bulunan 8 noktayı TÜRKİYE ve YURTDIŞI’na açmak ve PASİFİK’i uluslararası bir marka yapmayı hedeflemektedir.

  • Özlem Beka BOZKURT - İdari İşler Müdürü

   İstanbul Üniversitesi Yabancı Diller mezunudur.17 senelik otel tecrübeleri arasında 1999-2006 arası SWISSOTEL THE BOSPHORUS, 2006-2009 arası CEYLAN INTERCONTİNENTAL İSTANBUL ve 2013-2016 arası RAMADA PLAZA TEKSTİLKENT bulunmaktadır. PASİFİK GURUP İdari İşler Müdürü olarak çalışmalarına devam etmekte olan müdürümüz, PASİFİK GURUBA bağlı bulunan 9 noktayı TÜRKİYE ve YURTDIŞI’na açmak. PASİFİK’i uluslararası bir marka yapmayı hedeflemektedir.

  • Tayfun ÖZTAYLAN - Mali İşler Müdürü

   PASİFİK GURUP FINANS MÜDÜRÜ TAYFUN ÖZTAYLAN; Marmara Üniversitesi Uluslar arası Ticari İlişkiler mezunudur. 28 senelik iş tecrübeleri arasında ,BÜYÜK ANADOLU HOLDİNG, ESSPORTO FITNESS CLUB, GÖKTÜRK ATLETİC LİFE FITNESS CLUB, BURSA KORUPARK SCORE FITNESS CLUB, ANTHILL FITNESS SPA CLUB ve 2014 Nisan’dan itibaren PASİFİK GURUP finans direktörlüğü yapmaktadır. SPA ve FITNESS alanında 28. Yılını dolduran müdürümüz şirket yatırımlarını ve yenilemelerini finansal verilerle yaparak sektörde tüm noktaları karlılık ve verimliliğe ulaştırmayı hedeflemektedir.